Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinde güçlü bir alt yapı ile hareket ediyoruz. Çelik kasa araçlarımız ve geniş filomuzla profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bir yerde yapılacak olan nakliyat işlemlerinde kaçıncı katta işlem olacağı önem taşır. Bunun nedeni personel sayısı ile verilen emek ve harcanan zamana bağlıdır. Örneğin 8. katta oturan bir kişi, 15. kata taşınacaksa, her iki işlem için el gücü yeterli kalmayacaktır. Çünkü çok fazla zaman kaybı ve personel gerekir. Bu da her iki taraf için olumsuz bir etki demektir. Müşteriler, fazla para ödemek istemeyeceği için ve hizmet verdiğimiz firmada da diğer işleri engellememesi adına asansörlü hizmet vermekteyiz. Evden eve asansörlü nakliyat işlemleri birçok farklı bakımdan artı sağlar. Kısa zamanda eşyaların hızlı bir şekilde indirilerek yukarı çıkarılmasında etkilidir. Böylece istenen sonuca yol uzunluğu dışında ulaşılmış olacaktır.

Pendik Şehirlerarası Taşımacılık

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık işlemleri birbirinden farklıdır ve uygun araçlar kullanılarak hareket edilmelidir. Örneğin uzun saatler yolda kalacak olan büyük bir aracın çelik kasa olması ve teker yapının daha güçlü olması gerekir. Firmamız bünyesinde her türlü taşıma yapmaya yönelik gereken donanım bulunmaktadır. Pendik şehirlerarası taşımacılık işlemleri yapılırken eşyalarınızın doğru biçimde araç içine yerleştirilmesi yanında süreçte de başarılı bir taşıma olacaktır. Yani yolda en kısa sürede sonuç alınacak şekilde güvenli bir plan yapılır.

Firmamız, donanımı ve uzun yol açısından tecrübeli sürücüleri ile beklentilerinizi karşılar. Memnuniyetimizi Türkiye genelinde sağlamak istiyoruz. Bunun olması ve uzun vadede başarı için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Araçlarımızın bakım ve kontrollerinde, gereken sürüş eğitimlerinde titiz bir firma durumundayız.

Sigortalı Taşımacılık

Kurumumuzda, eşyalarınızın her biri değer anlamına gelir ve taşınacağı yere gidene kadar bize emanettir. Sigortalı taşımacılık yaparak değerli malzemelerinizin bazı ek durumlarda zararını karşılamayı garantiliyoruz. Yani anlaşmalı olduğumuz sigorta firmasıyla yaptığımız çalışma ile sözleşme hazırlanmakta ve yol boyunca olası kaza gibi ek hallerde zararınız karşılanmaktadır.

Eşyalarınız, sigorta sözleşmesinin içeriğine göre ücretsiz ekspertiz hizmetimizle beraber garantilenmektedir. Şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarda eşyalarınız bu sayede daha güvende gideceği yere ulaşacaktır. İş yerleri taşımacılığı için de ek önemi olan sigortalı taşımacılık, para ve bazı maddeler dışını kapsamaktadır. Yani bir banka taşıması olacaksa, bunun prosedürü daha farklıdır ve genelde nakliye aracıyla bu olmaz. Yasalar gereği de nakliyat ve kargoda para taşıması yapılmamaktadır.

Nakliyatta Montaj İşlemleri

Bir ev ya da iş yeri içerisinde yer alan büyük ve birbirine eklemli eşyalar, olduğu gibi araca konarsa hem çok yer kaplar hem de kapıdan geçişi hasara neden olabilir. Bu yüzden en az yer kaplayacak şekilde, yolda da hasarı engellemek adına söküm ve takım işlemleri yapmaktayız. Yapılacak taşımacılık işlemlerinde nakliyatta montaj işlemleri gidilen yerde olacaktır. Başta da söküm, de -montaj yapılır. Dolap üzerinden örnek verilirse, kitaplık rafları sökülecektir. Kıyafet dolaplarında da kapaklar, sürgülü kısımlar arka ön kısımların hepsi sökülür, zarar görmeyecek biçimde paketlenir ve araca yerleştirilir. Malzemeler gittiği yerde yeniden kullanılacak hale getirilir. Bu alanda teknik ekibimiz tecrübeli olduğu için hızlı bir şekilde sonuç verecektir. Parçaların kaybolmaması için taşıma öncesi gereken sabitlemeler yapılacaktır. Dolap vidaları, çekmece ve aynalar vs. hepsi derli toplu biçimde işlem olur.

Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Aşamaları

Firmamıza başvuru yapmanız evden eve nakliyat eşya taşıma aşamaları için ilk adım olacaktır. Bizden randevu almadan önce bilgi edinebilirsiniz. Hangi araçla nerden nereye belli bir miktar malzemeyi ne kadara taşıdığımızı öğrenebilirsiniz. Uygunluk zamanı da ayarlanacaktır.

Randevu alırken, paketleme taleplerinizi, eşyalarınızın oda doluluğuna göre kaç tam oda dolusu olduğunu söylemeniz önerilir. Ayrıca kat yüksekse araç talep durumu ve park için ek haller de baştan söylenebilir. Örneğin bazı sokaklar çok dar olabilir. Bu hallerde araç sığması sıkıntı olacağı için önlem almak, parkları ayarlamak gerekebilir. Bunu da söylemenizin ardından ekibimiz belirtilen zamanda gelecektir. Geldiği zaman gerekli ek örtüleme işlemleri tamamlanır. Araç içerisine uygun biçimde istif yapılır ve gideceği adrese gidilir. Tahmini süre size verilecektir. Ancak yolda ek durumlar olursa gecikme olabilir. Bu da sizle iletişim halindeyken verilecek bilgilerdendir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken aracın nereye gittiği, ne kadar eşya taşıdığı gibi kriterler önemlidir. Belirleyici olan bir diğer etken de araç türüdür. Asansörlü araçların kullanımı halinde fiyat daha da yükselebilir. Evden eve taşıma işlemlerinde firma politikası da belirleyicidir. Fakat önemli olan bir kere fiyat verildikten sonra üzerine ekleme yapmadan sabit bir şekilde sonuç alınmasıdır. Bu prosedür, kurumsallığın göstergesidir. Taşımacılık sektörünün suiistimale açık olan bölümleri de bulunmaktadır.

Neden Eşya Depolama Hizmeti?

Taşımacılık yanında depolama hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz. Neden eşya depolama hizmeti verildiği gelen taleplerle alakalı bir durumdur. Depo isteyen müşterilerimiz, genellikle evlerinden ayrılan ve eşyaları için ekonomik bir bekletme alanı isteyen kişilerdir. Bazen de iş yerleri fazla eşyalarını sağlıklı bir şekilde bekletmek için talepte bulunur. Depolama hizmeti, bir alandaki fazla eşyaları yok etmek için de kullanılabilir. Ne amaçla kullanılırsa kullanılsın firmamız en iyi ve ekonomik çözümü sunma amacındadır. Verdiğimiz hizmetlerde güvenli alanlarda istediğiniz zaman kadar bekletme işlemi yapılır.

Eşya Depolama Pendik

Eşya depolama Pendik ilçesinden ve diğer İstanbul ilçelerinden talep olarak firmamıza gelmektedir. Güneş ışınları, yağmur gibi kötü hava şartlarına karşı, tüm saklanacak eşyalarınız özel paketlenmektedir. Yerden de yükseğe konularak kişisel eşyalarınıza ait alanlar belirlenmektedir. Kalacağı süre boyunca sigorta olarak size güvence verilmektedir. Başvurularınızı yaparken ne kadar süre için olacağını ve ek süre durumunu belirtebilirsiniz. Ayrıca depo alanında kalacak malzemelerde bulunmaması gerekenleri de dikkate almak önemlidir.

Eşya Depolama Fiyatları

Bir yerdeki eşya depolama fiyatları ne kadar süre bekletme olacağı ile doğrudan alakalıdır. Süre ve depolanacak alan çoğaldıkça fiyatta da artış olur. Fakat bazı kurumsal yerler, sürekli olarak depolama hizmetlerimizden faydalandığı için sözleşme yapılarak farklı bir fiyatlandırma olabilir. Bu indirimli depolama işlemleri hakkında kurumsal olarak görüşmek üzere firmamız yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Genel anlamda her hizmet türünde sizin kalıcı memnuniyetiniz önemlidir. Çözüm odaklı bir şekilde çalışma yürütüyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Puan, Ortalama: 5,00)
Loading...

One Reply to “Pendik Evden Eve Nakliyat Firması”

  1. Pendik’ten İzmir’e evimizi taşıdılar. Çoğu zaman ev değiştirmek zorunda kaldık. Birçok firmayla iletişimde bulunduk ama Yazıcıoğlu adlı firmadan daha iyisini bulamadık. Paketlemede, taşımada, ve kurmada çok pratikler ve kısa süre içinde taşımayı gerçekleştirdiler artık her taşınmamızda bu firmaya yaptırıyoruz. Hem her bütçeye uygun ve kaliteli taşıma sunmaktalar. İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir