Ortadağ Evden Eve Nakliyat Firması

Talep edilen evden eve nakliyat işlemi için baştan sona istediğiniz çözümü sunmayı hedefliyoruz. Geniş kapsamlı taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Olmayan Evden Eve Nakliyat Özellikleri

İstanbul ve diğer illere hizmet veren firmamızda temel prensip olarak kurumsallığı benimsemiş bulunuyoruz. Bu noktada kurumsal olmayan firmaların ne gibi özellikleri olduğu akla gelecektir. Bir firmada şu özellikler sorunlu bir işleyiş anlamına gelebilir:

  • Verilen zamana çok fark olacak şekilde uyulmaması. Örneğin eşya taşınacağı belirtilen günün ertesi gününe sarkıtılması
  • Oluşan ani değişikliklerde hiçbir haber verilmemesi ve müşterinin umursanmaması
  • Araç büyüklüğünün iyi ayarlanmaması ve sonra ikinci araca ihtiyaç duyulması
  • Başta söylenen fiyatlarla sonraki fiyatların birbirine uymaması, ek masraf çıkarılması
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmamak, çözüm üretmede pürüzlerin çıkması, kurumsal olmayan bir işletme göstergeleridir.

Kurumsal olan bir yapıda sistemli bir şekilde süreç tamamlanır. Baştan bilgi verilir ve değerli eşyalarınız gideceği yere ulaşınca ek bir durum olursa haberle sonuç alınır. Ortadağ evden eve nakliyat firması olarak yapılan her işlemde titiz bir şekilde çalışma sürdürüyoruz. Oluşan tüm sorunlar için çözüm sunmak temel prensibimizdir.

Antika Eşya Taşımacılığı

Genel bir tanımla antika, 50 yıl ve daha fazla süreden bu yana ilgi çeken ve değerli olarak kabul edilen eşyalara denir. Tarihi değeri olan ve işlevsel açıdan da varlığı önemsenen malzemeler antika değeri taşımaya başlar. Günümüzde bu tür malzemeleri yapmakta olan birçok dükkan, iş yeri vardır. Eski ve değerli malzemelerin alışverişine merakı olan kişiler bu yerlere gelerek beğendikleri malzemeleri alıp kendilerinde olanları da varsa eğer verebilmektedir. Değerli malzemelerin olduğu bir yerde nakil işlemleri gerekecekse de antika eşya taşımacılığı konusunda uzman kadroyla firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Bir dükkan ya da ev içerisindeki antika malzemeler, özenli bir şekilde daha fazla hassasiyetle paketlenir. Araç içerisi yerleşimlerde de etrafında zarar verecek bir malzeme olmamasına ek dikkat edilecektir. Uzun yıllar boyunca zarar görmeyen ürünlerin taşıma esnasında hasar görmemesi için elimizden gelen tüm özeni göstermekteyiz. Bu ekstra durumlar gerektiren nakliyat, resim gibi sanat eserlerinde de geçerlidir. Örneğin bir galerideki eşyalar, resim veya yüksek para değeri olan ticari ürünleri de ek hizmetlerle taşıyoruz.

Güvenli Eşya Depolama

Depolama hizmetleri, günümüzde çok sık şekilde tercih edilmektedir. Hem ev hem de iş yerlerindeki saklamak istediğiniz malzemeleri güvenli eşya depolama hizmetimizle sonlandırabilirsiniz. Güvenli bir bekleme alanı oluşturması bakımından doğru bir yere yerleşim yapmaktayız. Depolama alanlarımızda güneş, nem, soğuk ve sıcaklık açısından ideal bir ortam vardır. Zaten dışarıdan etkilere karşı doğru bir paketleme yaparak koruma altına almaktayız. Yani ne kadar süre bekletirseniz bekletin, güvenli bir alanda depolama sağlanacaktır. Tabi hangi ürünlerin depolanmayacağı konusunda da baştan ekibimizle görüşmeniz önemlidir. Çünkü bazı malzemeler, kendi yapısı gereği depolama, bekletme işlemlerine uyumsuzdur.

Az Bütçe İle Eşya Depolama

Bir yerdeki eşyalarınızı farklı bir alanda bekletmek istediğinizde, bunu ekonomik açıdan uygun şartlarda yapmak istersiniz. Eşya depolama işleminin en önemli artılarından biri ekonomik açıdan artı sağlamasıdır. Bir dairede bekletilecek olan eşyalarla depo alanında bekletilecek olan eşyalar daha farklı bir bütçe ile karşınıza çıkacaktır. Boş yere ofis ya da daire parası ödemeden, depo kiralamak, hem masraflarınızı azaltır hem de yapmak istediklerinizi kolaylaştırır. Firmamıza ne kadar süre için kiralama yapacağınızı belirtmenizle beraber etkili sonuç alabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık ve Önemi

Taşımacılık işlemleri uzun yol veya şehir içinde istenmeyen durumları da barındırabilir. Örneğin kontrol dışı kazalar, firmadan kaynaklanmayan ek durumlar buna örnek verilebilir. Bu gibi hallere karşı önlem almak için sigortalı taşımacılık hizmetimizi kullanabilirsiniz. Firmamız, talep edilmesi halinde, sigorta yaparak eşyalarınızın zararının karşılanmasını sağlayabilir. Ücretsiz eksper tarafından eşyalarınızın listesi oluşturulur ve taşımada görülen hasarlar tespit edilerek sözleşme kapsamına girenlerin ödemesi yapılacaktır. Fakat bu konuda firmamıza taleplerinizi özellikle iletmeniz ve sözleşme içeriğini de ayrıntılı okumanız önerilmektedir.

Teknik açıdan büyük araçların kısa ve uzun yolda sürümü, belirli bir tecrübe ve sertifika gerektirmektedir. Firmamızda bulunan sürücüler, her türlü eğitimi tamamlayan, güvenli sürüş konusunda hassasiyeti olan kişilerdir. Araçlar genişleyen filoya bağlı olarak yenilenmekle beraber sürüşteki güncellemeler de takip edilmektedir.

İş Yeri Nakliyesi

Ofis, fabrika alanları, fuar alanı, banka, çeşitli dükkanlar iş yeri nakliyesi kapsamına girmektedir. İster ev ister büyük bir iş yeri olsun tüm alanlardaki eşyalarınızı taşıma şartlarına uygun biçimde naklediyoruz. Araçlarımızda gıda ürünleri ve para gibi riskli maddeler taşınmamaktadır. Genel malzemeler ve taşınırken kısa sürede zarar görmeyecek olan malzemeler nakledilir. Bir bankanın para taşıması genelde kendi güvenlikli araçlarıyla olur. Dışarıdan kurşungeçirmez araçlar kullanılarak para taşıması yapılacaktır. Bir gıda firmasının ürünleri de araç içi uygun sıcaklık ve yerleşim alanı ayarlanarak nakledilebilir. Bu da genellikle özel ve farklı yapıdaki araçlarla olur.

İş yeri taşımacılığına otel nakliyatı da dahil edilebilir. Bir otel içerisindeki malzemeler en uygun hale getirilerek çözüm sağlanır.

Şehirlerarası Taşımacılık

Taşımacılığın şehirlerarası boyutunda beklentileri karşılayan şehirlerarası taşımacılık çalışmaları yapıyoruz. İstanbul’dan başka bir yere gidecek olan veya başka şehirlere göndermek istediğiniz eşyalarınızı, çelik kasa sağlam araçlarla naklediyoruz. Uzun yol öncesi kendi sizden gereken teslimat adresi alındıktan sonra zamanında gönderim sağlamaktayız. Bazı hallerde kalabalık şehirlerde trafik sıkışabilmektedir. Bu nedenle zamanda birkaç saat aksama olabilir. Fakat daha da ek hallerde size gereken bilgi mutlaka verilecektir.

Şehir İçi Taşımacılık

Aynı şehir içerisinde farklı bir yere taşınacaksanız şehir içi taşımacılık hizmetimize başvurabilirsiniz. Ekibimiz, asansörlü veya standart taşımacılıkta her açıdan memnuniyet sağlar. Yüksek bir kata taşınma olacaksa, asansörlü nakliyat en ideali olacaktır. Asansörlü araçlarda yüksek kata güvenli, hızlı şekilde taşıma yapılır. İki araçla işlem olduğu için bu hizmetlerde daha çok maliyet vardır. Fiyat almak isteyen müşterilerimizin eşya durumuna da göre değişen bir hesaplaması olacaktır.

Bir yerden başka yere giden eşyalarınızın nereye gideceği fiyatlandırma yapılırken belirleyici diğer etkendir. Kurumsal işleyiş, personel sayısı gibi kriterlerle beraber size son fiyat verilmektedir.

Paketleme ve Montaj İle Hızlı Evden Eve Nakliyat

Hızlı evden eve nakliyat isteyen müşterilerimiz için paketleme ve montaj hizmetlerimizle fark sunuyoruz. Montaj işlemi sökme ve takma olarak gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin amaçları vardır ve ekibimiz teknik açıdan tecrübeli olduğu için, söküm takım işini kolayca yapar. Sökme işlemi akabinde vidalarla beraber paketleme yapılır ve araç içine yerleşim sağlanır. Gittiği yerde bu montaj işlemi tamamlanarak yeniden kullanılır hale gelir. Paketlemede de gerekli tüm malzemelerle birlikte hasarsız taşıma hedeflemekteyiz.

Kasa, darbe engelleyen örtüler, ipler, streç poşetler ve türlü örtüler, taşıma işlemleri yapılırken kullandığımız malzemelerdendir. Kendi kolilerinizi hazırlarken, mutlaka kırılacak eşyaların üzerine yazı yazılması gerekmektedir. Ayrıca her koli üzerine ne olduğunu kısaca yazarsanız, yerleşim yapılırken çok kolay şekilde paketleri ayırt edebilirsiniz. Taşımacılığı daha da işkence haline getirmemek için baştan itibaren sınıflandırması iyi biçimde yapılmalıdır. Bu konuda müşterilerimiz de belirleyici olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan verin)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir