Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

Ev ve iş yerlerindeki eşyaları, Kurtköy evden eve nakliyat ile gideceği yere güvenli ve hızlı biçimde getiriyoruz.

Türkiye Geneli Evden Eve Taşımacılık

İstanbul ve Türkiye genelindeki herhangi bir yere eşyalarınızı gönderebilirsiniz. Hizmetlerimiz, şehir içi ve şehirlerarası olarak sunulmaktadır. Hangi hizmeti alacaksanız, buna göre bir hazırlık yapılır ve işlem süreçleri başlatılır. Baştan sona bütün hizmetlerde memnuniyet ve çözüm odaklı şekilde, profesyonel bir bakış açısıyla hareket etmekteyiz. Kurumsal alt yapımız, bu durumu desteklediği için, her bölgeye verdiğimiz evden eve taşımacılık hizmeti beklentileri karşılayacaktır. Bizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz, değer taşındığının bilincindedir ve titizlikle çalışmaktayız. Ekibimiz, alanında tecrübeli kişilerdir ve gereken teknik sürücü eğitimi gibi birçok artıyı da barındırır.

Nakliyat Randevu ve Hazırlık

Ne tür bir sürece girileceği ile alakalı olarak nakliyat randevu ve hazırlık işlemleri önemlidir. Bir taşıma talebi aldığımız zaman size uygun bir zamanı vererek süreç hakkında detay sunuyoruz. İş yeri ya da ev fark etmeksizin, talepler geldiği zaman, sizden önce bilgi alınır ve bu bilgilere göre tahmini bir zamanlama sunulur. Taleplerinizde eşyalarınız önceden paketlenecekse, farklı zaman harcanacak durumlar varsa buna göre bir belirleme yapılır.

Hazırlık aşamasında müşterilerimizin zaman kaybetmemesi için küçük malzemeleri kutulamaları önerilir. Örneğin mutfak malzemeleri, çekmecelerdeki küçük parçalı ürünler kutulara yerleştirilebilir. Üzerlerine kırılacak yazarak da ayırt edilmesini ve daha fazla dikkatli taşınmasını sağlayabilirsiniz. Cam içeren hassas malzemeleri gazete kağıtları vs. ile sağlamlaştırmanız ayrıca önemlidir. Ayrıca eşya özelliklerine göre de az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Çarşaf, örtü benzeri ürünleri tek çuvala koyabilirsiniz. Dağılmaması gereken malzemeleri de kapalı kasa gibi alanlara koyabilirsiniz. Firmamızda, sizin yapmış olduğunuz paketlemeye ek sağlamlaştırmalar yapılacaktır. Kendi güvenlikli örtü ve paketlerimiz, araç içi ekstra güvenlik koruma demektir.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları nereye taşınılacağı, ne kadar malzemenin nakledileceği gibi konulara göre değişmektedir. Firma politikasıyla yakıt ücretlerindeki değişiklikler de belirleyici olabilir. Bu konuyla ilgili net bilgi almak için firmamız yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Şehir içi nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz, asansörlü araç talebinde bulunursa, fiyat daha yüksek olabilir. Çünkü bu araçların yakıtı ve kapasitesi daha farklı şekilde değerlendirilmektedir.

Nakliyat fiyatlarını araştırırken müşterilerimizin tutarlılık araması önerilir. Çünkü bu durum kurumsallıkla alakalı bir durumdur. Kurumsal olmayan ve neye göre fiyat belirlediği karışık olan alanlardan uzak durulması gerekir. Birtakım standartlar olduğunda daha şeffaf bir işlem süreci ortaya çıkar.

Fabrika Malzemeleri Taşıma

Fabrikalar, bir firma için üretim yapılan alanlardır. Bu yerlerdeki ürünler çeşitli yerlere satılmak ve depolanmak üzere gönderilmektedir. Fabrika malzemeleri taşıma hizmeti veren firmamız da talep edilen fabrikadan malzemeleri güvenli şekilde alarak gideceği yere ulaştırır. Bir araç dolusu malzemeyi, uygun şartlarda ve doğru paketleme ile beraber hedefe göndermektedir. Fabrika malzemeleri tekstil ürünleri olabilir, ayakkabı- çanta olabilir… Fakat bazı fabrika ürünleri ağırlık bakımından araç kapasitesini aşa da bilir. Bu gibi hallerde kapasite aşımına bağlı sorunları yaşamamak için önlem almaktayız ve görüşmelerimizi bu yönde sürdürmekteyiz.

Fuar Alanı Taşımacılığı

Yılın belirli dönemlerinde fuar alanı taşımacılığı ihtiyaçları çok artabilmektedir. Fuarın ne amaçla yapılacağına bağlı olarak bir yerde stant açmak isteyen firmalar, zemini oluşturmak için malzemeleri oraya nakletmek isteyebilir. Fuar alanı nakliyesinde hem alt yapı kurulumu hem de ürün nakli gerçekleşmektedir. Montaj konusunda ekibimiz tecrübeli olduğu için hızlı bir şekilde zemini hazırlar. En son fuar alanından dönüşte de söküm işlemlerini aynen yapmaktadır.

Fuar alanlarında gıda taşıması belirli şartlara göre olduğu için firmamız gıda taşıması sadece bozulmayacak ürünlerde yapacaktır. Örneğin paketli kuru bakliyat taşıması sorun çıkarmaz. Fakat bir yöresel ürün fuarında peynir taşıması yapamamaktayız. Bu gibi kriterleri de önceden görüşerek süreci kolay hale getirebilirsiniz. Bunun dışında fuar alanlarına çok fazla taşıma işlemleri yapılıyorsa, sözleşmeli halde uzun vadede anlaşmalar da olabilir. Bu işlemler, firmanızın artı sağlamasında etkili olacaktır. Maddi açıdan kar sağlanacak durumları da değerlendirebilirsiniz.

Uygun Fiyata Parça Taşımacılığı

Elinizdeki eşyalar azsa ve çok büyük paralar ödemek istemiyorsanız uygun fiyata parça taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Örneğin birkaç çuval eşyası olanlar, bir oda kadar eşyası olan kişiler, bazı malzemeleri nakletmesi gereken iş yerleri bu parça taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilir. Temel olarak parça taşımacılığında çalışma prensibi, farklı müşterilerimizin eşyalarını aynı araç içerisinde sırayla gideceği yere götürmektir. Bunu yaparken birbirine karışmadan ve kolay olacak biçimde yerleşimini sağlayarak hazırlık yapmaktayız. Parça taşıması zaman açısından biraz uzamaya neden olabilir. Şehirlerarasında normalde bir günde gelecek olan eşyanız 2-3 güne sarkabilir. Bunu da dikkate alarak başvuru yapmanız önerilir.

Kurtköy Asansörlü Taşımacılık

Kurtköy asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz, yüksek katlı yerlerde zaman ve emek açısından önemli bir artı sunmaktadır. Araçtaki güçlü donanım sayesinde ideal bir zamanda kolayca eşyalarınız nakledilir. Araç yapısındaki yüksek kata çıkan uzunlamasına sistem, yere sabitlenen mekanizma ile beraber iniş çıkışları sarsıntısız şekilde yapacaktır. Bir zeminin sağlam olması konusunda tecrübeli bir ekiple hareket etmekteyiz. Asansörlü aracımız balkon gibi yerlerden aldığı malzemeleri aynı şekilde gideceği yere götürür. Yani iki tane araç kiralamış olursunuz. Bir araçta eşyalarınız vardır, diğerinde yukarı inip çıkaracak olan aracımızla hizmet veririz.

Geniş Filo Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız, geniş bir filo ile hizmet vermektedir. Araç büyüklüğündeki çeşitlilik, müşterilerimiz açısından son derece avantajlıdır. Örneğin iki oda kadar eşyanız varsa, küçük bir araç yeterli olacaktır. Bu araç ve diğer tüm büyüklüklerdeki araçlarımız, çelik kasa ve az sarsıntı yapan özelliktedir. Birkaç odalı ve daha büyük dairelerin taşınmasında kapasitesi geniş araçlarla işlem yapıyoruz. Parça taşımasında da genelde büyük araçlarla hareket etmekteyiz.

Firmamızda yer alan araçlara yıllar geçtikçe yenilerini eklemekteyiz. Bu yenilikler, sürücülerin güncellemelerden haberdar olmasıyla da alakalıdır. Yani teknolojik açıdan da artılar sunan farklı araçlar, uzman sürücülerimizle de ideal şekilde bütünlük sağlamaktadır.

Araç yapısı dışında işleyiş bakımından da firmamız son derece titiz bir çalışma içindedir. Taşıma işlemlerinin hassasiyetinin farkındayız. Çünkü her eşya değerlidir ve bu değeri kaybetmenizi istemeyiz. Nakliyat işlemlerinde sigorta kapsamı hakkında da mutlaka bilgi istemenizi öneririz. Hangi hallerde ne gibi geçerlilik olduğunun ayrıntısını talep edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan verin)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir