Bebek Evden Eve Nakliyat Firması

Bebek evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize kapsamlı çözümler sunuyoruz. Güvenli taşımacılık için teknik donanımımız oldukça yüksektir.

Bebek Evden Eve Nakliyat Randevu Ve İşlemler

Evinizdeki eşyaları başka bir yere nakletmek için öncelikle firmamıza ulaşarak zaman belirlemesi yapmalısınız. Bebek evden eve nakliyat randevu işlemi ile eşyalarınızın ne zaman gideceğini belirterek en uygun zamanı talep edebilirsiniz. Ekibimiz, başvurunuza yönelik planlama yapar ve buna göre hareket edecektir. Ortalama zaman konusunda bilgi verilir ve taşıma ayrıntılarıyla ilgili gereken görüşmeler yapılır. Yüksek bir kattan eşyalar alınacaksa, indirme ve yeni yere taşımada asansör kullanımı gerekebilir.

Asansörlü nakliyat işleminde, iki araçla birlikte işlemler sürdürülmektedir. Bir araç içinde malzemeleriniz varken diğeri asansör işlevi görmektedir. Bina içindeki asansörler, malzeme taşımaya uygun değildir ve insan taşırken de sınırlaması bulunmaktadır. Olası bir yanlış uygulamada ciddi sıkıntılar meydana gelebilir. Yukarı katlara çıkan bir mekanizmaya sahip asansör çok ağır malzemelerinizi sarsılmadan taşıyacaktır.

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat

Kurumsal İstanbul içi evden eve nakliyat firmamızda hem şehir içinde hem de farklı yerlere ulaşması için taşıma hizmeti verilmektedir. Şehir içinde sarsıntıyı azaltan çelik kasa kapalı araçlarımızı kullanmaktayız. Geniş bir filo yapımız olduğu için belirli aralıklarla yenilenen ve güçlenen araçlara sahibiz.

Nakliye işlemleri yapılırken baştan sona tüm aşamalarda çözüm odaklı şekilde davranıyoruz. Bunun nedeni hem müşterilerimizi uzun vadede memnun bırakmak hem de sektörde hedeflerimize ulaşabilmektir. Kurumsal hedeflerimiz, gelişimi ve ilerlemeyi durdurmadan, kendinden emin bir şekilde yol almayı kapsamaktadır. Yol esnasında ya da başka bir süreçle alakalı olarak çıkan tüm pürüzleri en uygun halde çözmek temel görevimizdir. Bu kapsamda gerek fiyatlandırma gerek hizmet aşamasında sorunu azaltıp sıfıra indiriyoruz.

Hastane Taşımacılığı

Hijyenin önemli olduğu hastanede taşınma olacağı zaman firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bütün hastane katlarında bulunan ve taşınmasında sakınca olmayan malzemeleri, doğru bir şekilde sınıflandırarak nakletmekteyiz. Hastane taşımacılığı konusunda tecrübeli ekibimiz, tıpkı atıklarda olduğu gibi nakliyede de kutulama ve özenli paketlemenin hassasiyetinin bilincindedir.

Hastane içerisindeki demirbaş malzemelerden dolap ve yataklar de monte hale getirilerek sökülür ve yeniden montaj edilir. Bunun dışında ilaç gibi malzemelerin taşınmasında araç içinde sorunsuz nakil sağlanacak biçimde ayarlaması yapılır. Nakil yapılırken sağlam kasa ve hasarı azaltan balonlu paketler kullanılmaktadır. Taşınamayacak kadar hassas olan malzemelerde hastane kendisi bir araç da temin edebilir. Çünkü bankalarda olduğu gibi bazı malzemelerin sıradan nakil işleminden farklı bir uygulamaya tabi tutulması gerekebilir.

Bir hastane komple taşınacağı zaman, bunun çeşitli nedenleri olabilir. Genellikle uzun yıllardır hizmet veren kamu binalarının yer değiştirmesi ya da özel hastanelerin konum değişikliğine gitmesi durumu vardır. Hangi durumda olursa olsun ekibimiz sağlıklı bir taşıma süreci için gerekenleri yapacaktır.

Üniversite Nakliyesi

Genellikle eski binadan yeni binalara geçiş sürecinde üniversite nakliyesi yapılabilmektedir. Üniversite içerisinde bulunan tüm malzemelerin güvenli, doğru paketleme ile gideceği yere götürülmesi sağlanır. Hem öğretim alanları hem de idari bölümlerde yer alan demirbaş malzemeler nakledilir. Kişisel kullanıma dahil olan bütün malzemelerin, örneğin öğretim görevlisi odalarındaki kitap vs. malzemelerin taşınması için ayrı prosedür uygulanmalıdır. Yani genel malzemelerle kişisel malzemeleri birbirinden ayırarak çözüm bulunur.

Kütüphanelerdeki kitapların nakledilmesi için, harf sıralamalarına ve numaralandırmalara dikkat etmek gerekir. Örneğin koli yapılırken belirli bir numaraya göre paketleme olursa gidilen yerde işler çok kolay hale gelecektir. Bu nedenle her raf ve harfte bulunan kitapların kolilerine ayrıntı yazılması önerilir. Bu işlemleri birden fazla kişi yaparsa, önlem almak için gereken bağlantılar kurulmalıdır. Kolileme işlemlerinin uzun süreceği varsayılarak randevu alırken bu detaya da önem verilmelidir.

Müze Taşımacılığı

Müzeler bilindiği üzere değerli eserlerin bulunduğu sergi alanlarıdır. Burada geçmiş dönemlerden kalan birçok eşya vardır. Örneğin 500 yıl öncesine ait heykeller, haritalar, önemli kişilerin eşyaları, eski paralar vs. birçok çeşit görülebilir. Bir müzenin olduğu alanda taşıma işlemleri yapılacaksa müze taşımacılığı konusu ek önem kazanacaktır.

Müzelerdeki sanat değeri yüksek olan özel parçalar, doğru malzemelerle beraber sarılır ve araç içerisine yerleştirilir. Yapılan paketlemede en önemli detay, malzemeye göre bir işlem yapılmasını sağlamak, müze parçalarına uygun bir ürün bulmaktır. Bazı müzelerde temel vitrinler ve sergi alanlarının nakliyatı yapılmakta, kalan sergi ürünleri ayrı biçimde gideceği yere götürülmektedir. Firmamız, tablo taşıması konusunda ve tüm malzemelerde beklentilerinizin üzerinde hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Sektöründeki Sorunlar

Sektör anlamında sorunlara bakılırken bu alandaki kanun ve yaptırımlarla da alakalı bir durum olduğunu bilmek gerekir. Evden eve nakliyat hizmeti açısından da sektörde bazı firmaların çok kurumsal ve kurala uygun çalışması, bazılarının da aksine hizmeti ve müşterileri sömüren nitelikte hizmet vermesi görülen bir durumdur. Nakliyat işlemlerinde böyle iki ayrı uç olması, gereken denetim ve kurumsallaşmanın az olmasından kaynaklanmaktadır. Yani başka müşterileri keyfi uygulamalarla kandırarak işlem yapan, sorun çözmekten uzak bir hizmet tutumu görülebilir.

Nakliyat sektöründe belirli bir standart getirilmesi için öncelikle yasal tutarlılık gerekmektedir. Ne yazık ki en önemli konularda bile yasal açıdan es geçildiği için bu durum birçok kurumun arka planına yansır. Nakliyat hizmeti veren firmaların bunu ancak belli şartlarda yapabilmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde diğer insanların da hizmetlerden zarar görmesi engellenecektir.

Bir sektörün sağlıklı olduğunu gösteren farklı kriterler vardır. Öncelikle firmaları bir arada tutan bir örgütlenme gerekmektedir. Fakat bu örgütün göstermelik bir kurumdan ziyade, gerçekten ciddi bir çalışma ile sektörü geliştirmeye yönelik çalışmalar yapması gerekir. Nakliyat için düşünülürse de tüm nakliye firmaları için belirli bir standarda göre çalışmayı destekleyen kurumlar olmalıdır. Ayrıca sigorta işlemlerinde de gereken hassasiyet gösterilmelidir. Çoğu firmanın sigortalı şekilde taşıma yapması gerekirken bu durum sadece tanıtımla kalabilmektedir. Yani müşteri çekmek için söylenen yalanlardan uzaklaşılmalıdır.

Verilen hizmetlerin ortalama bedelleri vardır. Bu durum piyasada ciddi bir değişiklik olmadığı sürece değişmez. Nakliyede de verilen hizmetlerin genel bir ortalaması olmalı, firmalar gelişigüzel biçimde fiyatlara ekleme yapmamalı ve baştan ölçüm değerlendirmeler sağlıklı olmalıdır.

Ölçüm ve değerlendirme işlemleri, taşınacak olan bölümün baştan sona her ayrıntısıyla birlikte ele alınmasını ve kötü durumlara karşı nasıl önlem alınmasını kapsar. Bu durum kullanılan malzeme özelliklerine göre, taşıma prosedürü, araç içi yerleşimi gibi ayrıntılara göre belirlenebilir. Ayrıca taşıma ve nakli gerçekleştiren personeller için de bazı kurallar standart hale gelebilir. İşleyiş esnasında bazı kurallar kendiliğinden oluşmaktadır, fakat yeterli bir düzen olmadığı da aşikardır.

Ev Taşıma Ne Kadara Mal Olur?

Nakledilecek eşyaların ne kadar çok olduğu en temel belirleyicidir. Bir evin kaç odası varsa ve bu odaların doluluk durumu nasılsa tarafımıza söylenmelidir. Buna ek olarak eşyaların nereye gideceği, araç büyüklüğü ve yakıt ile personel sayısı da etkilemektedir. Ev taşıma ne kadara mal olur sorusuyla alakalı net bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Merak edilen başka bir konu da depolama ücretleri ne kadar sorusudur. Eşya depolama alanında ne kadar süre bekletme olacaksa ve ne kadar eşya depolanacaksa buna göre değişecektir. Firmamız, en ekonomik ve güvenli şekilde sonuç almanızı sağlar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan verin)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir